soukromí tlumočníci - tlumočení, překladatelské firmy

Stát se partnerem

Profesionální výpočet příkladů z matematiky s 16-letou praxí. Hledáte někoho spolehlivého, kdo by Vám vypočítal Vaše příklady z matematiky? Někoho, kdo by Vám je nejen vypočítal, ale každý také srozumitelně popsal a vysvětlil? Potom neváhejte a kontaktujte mě, rád Vám příklady vypočítám.

Pátrate po doučovateľovi matematiky, ktorému by ste dokázali dôverovať? Niekoho, na koho by ste sa dokázali naozaj spoľahnúť? Na týchto stránkach nájdete informácie o skúsenom doučovateľovi matematiky, ktorému na Vašom úspechu skutočne záleží. Doučovanie matematiky - kontakt.

Plenty of online math exercises on integrals. Find the indefinite integral of a function or the definite integral of a function and using the integrals find the volume of the given solid. Math-Exercises.com – High quality online collection of math exercises and math problems.

Rátam, rátaš, rátame. Kvadratická funkcia, mocninová a odmocninová funkcia, logaritmická funkcia, goniometrické funkcie, inverzná funkcia. To všetko a ešte viac ťa čaká na priklady.com.

Sbírka úloh z matematiky – Přepočítej si příklady na převody jednotek hmotnostni, převody jednotek času, převody jednotek fyzikálních veličin, převody stupňů a radiánů i slovní úlohy na převody jednotek v online sbírce úloh Priklady.com.

Žaluzie a další stínící technika za velmi atraktivní ceny, naše služby nabízíme v Praze a okolí od zaměření po realizaci. Žaluzie horizontální, vertikální,venkovní,sítě proti hmyzu,rolety atd. rychle-levně-kvalitně.

Naučte se masírovat! Masérský kurz vedený zkušenými maséry. Vyberte si masérský kurz na Slevykurzu.cz přímo ve vašem městě se slevou.

Naši marketingoví partneři

Prezentace značek, www stránek, produktů a projektů našich partnerů, kteří nám pomáhají s propagací našeho webového projektu. Děkujeme jim za jejich příspěvek a doufáme, že jim zveřejnění na tomto místě přinese zviditelnění jejich projektů a produktů.

Kurzy angličtiny Bratislava

Kurzy angličtiny Bratislava

Kurzy angličtiny Bratislava od jazykovej školy BILINGVI. Angličtina pre deti, teenagerov, dopsleých jednotlivcov či firmy

Kurz nemčiny Bratislava

Kurz nemčiny Bratislava

Jazyková škola TopEnglish vám ponúka kurz nemčiny Bratislava. Naučte sa rozprávať po nemecky 4x rýchlejšie.

Burza učebnic

Levné učebnice na Burza učebnic

Máte doma učebnice, které již nepoužíváte? Prodejte je na burza učebnic. Pokud naopak hledáte levné učebnice, jistě si vyberete.

anglická slovíčka

Jazyková hra na učení slovíček angličtiny - Langevo.com

Langevo.com je jazyková hra na učení anglických slovíček zdarma. Výuka angličtiny respektuje paměťovou křivku a motivuje k pravidelnému a zábavnému učení angličtiny hrou. Učte se anglická slovíčka online, zdarma a zábavně.

Kurz angličtiny Bratislava

Kurz angličtiny Bratislava

Kurz angličtiny Bratislava od jazykovej školy PLUS Academia. Naše bohaté skúsenosti v oblasti firemného vzdelávania sú pre vás zárukou kvality.

stránky pro školy, tvorba webů pro školy

Tvorba webů pro školy, stránky pro školy Scholastika

Vytváříme webové stránky pro mateřské, základní, střední i vysoké školy v dotované variantě Scholastika. Cenově zvýhodněné stránky pro školy, tvorba webů pro školy.

Maturitní testy z matematiky

Maturitní didaktické online testy z matematiky

Online kurzy středoškolské matematiky obsahující interaktivní vzorové didaktické maturitní testy z matematiky k přípravě na státní maturitní zkoušku z matematiky. Absolvování i jen části těchto testů podstatně zvýší šanci na Váš úspěch u státní maturitní zkoušky z matematiky.

cizojazyčná literatura

Anglická beletrie, odborná literatura, cizojazyčná literatura

Najdete u nás více než 2.000.000 knih žánru cizojazyčná literatura, beletrie pro všechny věkové skupiny. Nabízíme i odbornou literaturu pro IT, vědeckou literaturu a mnoho dalších žánrů.

BOZP

BOZP pro každého

Bezpečnost a ochrana zdraví při práci - BOZP- jsou důležité pro každého z nás.Zajistěte zdraví a informovanost svých zaměstnanců a zakupte kurz BOZP na Slevykurzu.cz. Vybírejte z kurzů ve vašem městě nebo online.

Firemní kurzy

Firemní kurzy se slevou

Firemní kurzy se slevou najdete na Slevykurzu.cz. Široká nabídka kurzů pro vás a vaše zaměstnance z oblasti firemní kurzy. Firemní kurzy jsou vedené kvalifikovanými lektory.

měkké dovednosti Praha

Měkké dovednosti Praha

Zlepšete své soft skills a zvyšte svou pozici na trhu práce! Z široké nabídky kurzů zaměřených na měkké dovednosti Praha si vyberete na Slevykurzu.cz.

Kurzy španělština

Kurzy španělština pro vás

Chcete studovat španělštinu? Chodíte rádi do skupinky, potřebujete probrat individuální témata nebo si procvičit slovíčka online? Kurzy španělština pro vás na Slevykurzu.cz.

Jazykový kurz němčiny

Jazykový kurz němčiny se slevou

Chcete se naučit německy a hledáte jazykový kurz němčiny, který bude vhodný právě pro Vás? Na Slevykurzu.cz naleznete jazykové kurzy němčiny se slevou!

Slevy kurzů

Slevy kurzů

Slevy kurzů pro vás! Vyberte si z široké nabídky různých druhů kurzů online na internetu nebo přímo ve vašem městě. Kurzy zakoupíte navíc s výraznou slevou z pohodlí vašeho domova!


Jazykové weby:

Jazykové weby