soukromí tlumočníci - tlumočení, překladatelské firmy

Naši marketingoví partneři

Prezentace značek, www stránek, produktů a projektů našich partnerů, kteří nám pomáhají s propagací našeho webového projektu. Děkujeme jim za jejich příspěvek a doufáme, že jim zveřejnění na tomto místě přinese zviditelnění jejich projektů a produktů.

Maturitní testy z matematiky

Maturitní didaktické online testy z matematiky

Online kurzy středoškolské matematiky obsahující interaktivní vzorové didaktické maturitní testy z matematiky k přípravě na státní maturitní zkoušku z matematiky. Absolvování i jen části těchto testů podstatně zvýší šanci na Váš úspěch u státní maturitní zkoušky z matematiky.

Ekologická drogérie

Bytová a tělová drogerie

Ekologická drogérie-v našem obchodě naleznete vše pro svou domácnost jako je kosmetika,dekorace,dárky,věcičky pro vaše mazlíčky,oděvy a módní doplňky.Veškeré pomocníky do kuchyně a koupelny.

textilní galanterie, bižuterie, módní, doplňky

Prima obchod - textilní galanterie, bižuterie

Prima obchod - textilní galanterie, bižuterie. Nabízíme např. zipy, jehly, nitě, krajky, prýmky, pruženky (gumy). Dále bižuterní doplňky, perličky, náramky, náhrdelníky aplikace, nášivky, nažehlovačky a spoustu jiných. Věnujeme se především textilní galanterie, bižuterie, módní, doplňky

Obalové materiály

Obalové materiály

VABA - obalové materiály. Specializovaný dodavatel obalových materiálů pro velkoobchod, maloobchod, průmysl a zdravotnictví. Nízké ceny + doprava zdarma! Zakázková výroba PE.

dobrém jídle

Moderní restaurace na Vyšehradě

Restaurant Kandelábr je moderní zařízení, ve kterém si pochutnáte na dobrém jídle, především z české kuchyně. Čeká tu také na vás široká nabídka čepovaných piv, vín a celkově vás mile překvapí příjemná atmosféra.

Nicorette inhalátor

Inhalátory, aneb jak na kvalitu ovzduší

Nicorette inhalátor tak můžete používat i pokud netrpíte zrovna závažným onemocnění, jednoduše pro zlepšení průchodnosti horních cest dýchacích. Výjimku samozřejmě netvoří ani inhalátor pro děti, jež je uzpůsoben jejich menšímu věku a fyzickému vzrůstu.

Domácí potřeby,kuchyňské potřeby

Prodej domácích,sportovních a zahradních potřeb

Domácí potřeby,kuchyňské potřeby

CK SIMON- TOURIST - letecké poznávací zájezdy

Poznávací zájezdy letecky

CK SIMON- TOURIST - letecké poznávací zájezdy Poznávací zájezdy do USA, do Kanady, do Mexika, do Irska, do Skotska, na Sardínii a do dalších destinací. Nabízíme poznávací i pobytové zájezdy od roku 1990. CK Simon – Tourist.

Móda

Skvělá móda

Atraktivní, cenově dostupná dámská móda. V nabídce naleznete bundy, kabáty, overaly, topy, trika, halenky, kalhoty, džíny, legíny, sukně, svetry, mikiny, plavky, ale i obuv a módní doplňky. Veškeré oblečení je skladem.

cizojazyčná literatura

Anglická beletrie, odborná literatura, cizojazyčná literatura

Najdete u nás více než 2.000.000 knih žánru cizojazyčná literatura, beletrie pro všechny věkové skupiny. Nabízíme i odbornou literaturu pro IT, vědeckou literaturu a mnoho dalších žánrů.

Tlumočnictví

Tlumočnictví a překladatelství

Tlumočnictví je ústní projev, při kterém jsou kladeny velké nároky na tlumočníka. Není to jen znalost cizího jazyka, ale také schopnost ihned reagovat a rovnou tvořit souvislý text při hovoru. Hledejte pečlivě vhodného tlumočníka nebo agenturu.

BOZP

BOZP pro každého

Bezpečnost a ochrana zdraví při práci - BOZP- jsou důležité pro každého z nás.Zajistěte zdraví a informovanost svých zaměstnanců a zakupte kurz BOZP na Slevykurzu.cz. Vybírejte z kurzů ve vašem městě nebo online.

Firemní kurzy

Firemní kurzy se slevou

Firemní kurzy se slevou najdete na Slevykurzu.cz. Široká nabídka kurzů pro vás a vaše zaměstnance z oblasti firemní kurzy. Firemní kurzy jsou vedené kvalifikovanými lektory.

měkké dovednosti Praha

Měkké dovednosti Praha

Zlepšete své soft skills a zvyšte svou pozici na trhu práce! Z široké nabídky kurzů zaměřených na měkké dovednosti Praha si vyberete na Slevykurzu.cz.


Jazykové weby:

Jazykové weby